Mastroweld MASTRO LASER-2000 M lézerhegesztő, vágó, tisztító gép
Egységár (darab):
Cikkszám:
0092000M
Márka:
Mastroweld
A termék az alábbi kategóriákban található:
Lézerhegesztő, vágó, tisztító gépekMultifunkciós gépek
Leírás
3 IN 1: lézerhegesztés + vágás + tisztítás
A MASTRO LASER-2000 előnyei:
Használata egyszerű és könnyen megtanulható, kezelhető, nincs szükség profi hegesztő szakemberre.
A hétköznapi dolgozók rövid betanítás után profin használhatják.
A hosszú távú használat nagymértékben csökkentheti az utómunka költségeit.
Mivel az elektro-optikai átalakítás hatékonysága magas, az energiafogyasztás alacsony.
A kézi hegesztőfej 9 méteres optikai szálakkal van felszerelve, ami rugalmas és hajlékony.
A hegesztés alapvetően deformáció nélkül alakul ki.
A hegesztési varrat szilárdsága eléri vagy meghaladja magát az alapanyagét.
Vörös irányfény a hegesztés közbeni pozíció ellenőrzésére.
Kiváló vízhűtés - finom hegesztési szerkezet és jó ív teljesítmény.
Lézeres tisztítás:
Tartozékok:
  • 4-görgős különálló huzalelőtoló egység
  • 2 db 0.8 - 1.0 mm-es V profilú görgő
  • 2 db nyomógörgő
  • 9 méteres lézárszálas pisztoly
    • CS-12: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 0.8, 1.0, 1.2 mm
    • ES-12: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 0.8, 1.0, 1.2 mm
    • BS-16: lapos szögű (180 fokos) hegesztés, belső szögű (derékszögű) hegesztés, hegesztőhuzal 1.6 mm alatt
    • FS-16: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 1.6 mm alatt
    • C: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal nélkül
    • AS-20D: külső sarokhegesztés, lapos szögű (180 fokos) hegesztés, kettős hegesztőhuzal 2.0 mm alatt
    • AS-12: külső sarokhegesztés, lapos szögű (180 fokos) hegesztés 1.2 mm alatt
    • vágófúvóka
  • 5 db védőlencse
  • áramátadó 0.8 - 1.0 - 1.2 - 1.6 mm
  • FT 80-as fókuszcső
  • 5 méter huzalvezető spirál
  • lézervágó szemüveg + védőtok + mikroszálas szemüvegtörlő kendő
  • vezérlőkábel
  • 12 mm-es dupla villáskulcs
  • 14 mm-es dupla villáskulcs
  • 2 db imubuszkulcs
  • huzalvezető cső
  • gáztömlő
Hegeszthető huzalvastagság: 0,8 - 1,0 - 1,2 - 1,6 mm
Műszaki paraméterek:
Lézer teljesítmény 2000 W
Középső hullámhossz 1080 nm
Kimeneti teljesítmény stabilitása <3%
Lézer frekvencia 50 Hz - 5 kHz
Állítható teljesítménytartomány 10 - 100%
A sugár minősége 1.1
Optimális működési környezet hőmérséklet 0 - 40 °C, páratartalom 20% - 80%
Villamosenergia igény AC 220 V
Kimeneti munkakábel hossz 9 m
Hűtési módszer belső hűtőrendszer
Maximális teljesítmény 9 kW
Alkalmazási területek:
Lézer hegesztő berendezés 1500 W
Vágás szénacél < 5 mm
rozsdamentes < 3 mm
alumínium < 2.5 mm
horganyzott lemez
Hegesztés szénacél 6 mm
rozsdamentes 6 mm
alumínium 4 mm
horganyzott lemez
Tisztítás szénacél 60 mm2/h
rozsdamentes 15 mm2/h
alumínium 10 mm2/h
ÖSSZEHASONLÍTÁS AWI KÉZI LÉZERHEGESZTŐ
A munkadarabra érkező hőhatás Magas Alacsony
Munkadarab deformációja Nagy Kicsi
Anyag kötési erő
Utóhegesztés kezelés Szükséges varrattisztítás, pácolás Nem szükséges tisztítás, pácolás
Hegesztés sebesség Normál Kétszer, háromszor gyorsabb
Fogyóeszközök AWI pálca, wolfram elektróda, argon gáz (hegesztő huzal), lencse, argon gáz
Varrat kép formálás Kézi, kézügyességet és szaktudást igénylő Automatikus
Állítható hegesztési pont szélessége Nem állítható Állítható
Alkalmazási terület Csak hegesztés Hegesztés, vágás, tisztítás
Hegesztés huzal nélkül Igen Igen
Energia költség 100% 80%